Elmadağın Sesi

Yeşildere Höşmerim Festivalinde Mesire Alanı Açılışı Yapıldı.

Güncel
09.09.2021 - Elmadağın Sesi
Yeşildere Höşmerim Festivalinde Mesire Alanı Açılışı Yapıldı.

FESTİVAL TADINDA MESİRE ALANI AÇILIŞI

 

                 Yaklaşık 7 dönüm yeşil alan üzerine kurulan, içerisinde çardaklar, barbekü üniteleri, oturma grupları, fitness alanı ve 500 metrekarelik çocuk oyun alanı yer alan, dere ıslahı ve tesviyesi yapılan, mevcut ağaçlara ilave olarak bitkilendirmeler de yapılarak daha verimli rekreasyon alanı haline getirilen, Yeşildere Hasan Delice Mesire alanının açılışı, konserler ve festival ile büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

 

           Yöresel lezzetlerden olan Höşmerim festivaliyle birlikte çeşitli yarışmalar düzenlendi. Tiyatro ve Seymen gösterisi, halk oyunları, çocuk oyunları, Fatih Demirhan ve Arif Koç konserleriyle coşku dolu anlar yaşandı.

 

Başkan Aşkın Seçim öncesi vaatlerini bir bir yerine getiriyor

 

           Sosyal donatıların yanı sıra yeşile, doğaya önem veren Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, İlçemizin her yanında yaptığımız yatırımlarda bugün Yeşilderemizdeyiz. Doğalgaz gelmez dendi, bir yıldır kullanılıyor. Alt yapı değişmez dendi, 11.000 metre su hattı yenileniyor. Asfaltlama çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yıllardır el değmeyen dağ yollarını açıyoruz. Hasan Delice Mesire Alanımızı bugün açtık. Festivalimiz de halkımızın coşkusunu gördük, her şey daha da güzel olacak demiştik çok şükür oluyor. Sıra kreşimizde.. Hizmet yolunda hiç durmadan çalışacağız çalışacağız çalışacağız. Mesire alanımız İlçemize Hayırlı Uğurlu Olmasını diliyorum.” dedi.

 

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)