Elmadağın Sesi

Yaşamaktan Mutlu Olduğumuz Bir Elmadağ Kurmak İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz.

Güncel
20.08.2021 - Elmadağın Sesi
Yaşamaktan Mutlu Olduğumuz Bir Elmadağ Kurmak İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz.

YAŞAMAKTAN MUTLU OLDUĞUNUZ BİR ELMADAĞ KURMAK İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

 

        Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Ek Hizmet Binasında; Elmadağ İlçe Kaymakamı Alper Tanrısever, Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, İlçe Daire amirleri ve Muhtarların katıldığı istişare toplantısı düzenlendi.

           Şeffaf, hesap verilebilir ve israf yapılmadan, doğru işi doğru zamanda yapabilmek için bir aradayız diye sözlerine başlayan Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “ Yaşamaktan mutlu olduğunuz bir Elmadağ kurmak için, her anımızda sizleri dinliyor, üzerimize düşen her türlü sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için, ortak akıl ile çözümler üretmek için hep birlikte çalışıyoruz.” dedi.

          Başkan Aşkın: “Vatandaşlarımızın, sosyal donatıların olduğu, temiz, huzurlu ve güvenli bir İlçede yaşaması bizlerin sorumluluğundadır bilinciyle hizmetlerimizle ilgili, Muhtarlarımızla istişare ve değerlendirme toplantısı yaptık. Vatandaşlarımız için, hep birlikte, alt yapıdan üst yapıya her alanda, İlçemize yeni yaşam alanları ve yeni hizmetler katmaya devam edeceğiz. “dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)