Elmadağın Sesi

Vatandaşlarımızın Hayatını Kolaylaştıracak Kalıcı Çözümler Üretmeye Devam Ediyoruz.

Gündem
06.01.2022 - Elmadağın Sesi
Vatandaşlarımızın Hayatını Kolaylaştıracak Kalıcı Çözümler Üretmeye Devam Ediyoruz.

Vatandaşlarımızın Hayatını Kolaylaştıracak Kalıcı Çözümler Üretmeye Devam ediyoruz.

         Elmadağ Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarıyla, yaya trafiğinde kolaylığı sağlayıp, yaşam kalitesini arttırıp,  vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde yürüyebilmesi amacıyla kaldırım yapım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

       İlçenin dört bir yanında, yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını, vatandaşların ihtiyaçlarına ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm ürettiklerini belirten, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Alt yapısı tamamlanan alanlarda, camilerimizin, mezarlıkların, okul çevreleri, park & mesire alanlarında ayrıca 60 a yakın engelli kardeşimiz için evlerinin girişlerinde daha rahat ulaşım koşulları sağlamak için engelli rampaları yaparak, kaldırım yenileme, bakım, onarım çalışmalarımızla, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak kalıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz.” dedi.

“Hizmetlerin verimliliğini ve devamlılığını sağlamalıyız”

       Başkan Aşkın: “Adım adım her bir karışına hizmet ettiğimiz güzel İlçemizde, göreve geldiğimiz günden bu yana, ihtiyaç duyulan alanlarda, daha rahat ulaşım koşulları sağlamak için 52.061 metre bordür taşı, 30.812 metrekare tretuvar kilit taşı döşemesi yapılmıştır. Hizmetlerimizin verimliliğini ve devamlılığını sağlanmak için, kaldırım ve yol yapım onarım çalışmalarımız, İlçemizin ihtiyaç duyulan noktalarında devam edecek.” ifadesinde bulundu.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)