Elmadağın Sesi

Elmadağ’da İş Bankası İle Çiftçi Buluşması.

Güncel
08.10.2021 - Elmadağın Sesi
Elmadağ’da İş Bankası İle Çiftçi Buluşması.

Elmadağ’da İş Bankası ile çiftçi buluşması,

 

Türkiye İş Bankası ve Elmadağ Ziraat Odası Oda Üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile bir işbirliği protokolü ve ayrıca bir imece pos protokolü imzalandı.

 

 

AVANTAJINDAN YARARLANABİLİYOR.

 

İş Bankası Ankara Bölge Müdürü Tolga Can, Elmadağ Şube Müdürü Saadet Alagöz ve Elmadağ Ziraat Odası Başkanı Şenol Küçükkurt tarafından imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak faizsiz dönem avantajından yararlanabiliyor.

 

 

GENİŞ KATILIM SAĞLANDI.

 

İş birliği protokolü çerçevesinde Oda Üyelerine aynı zamanda İmece Kart Tarım Kredileri Tarsim Sigortası v.b. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkanı sunuluyor.İş Bankası ve Elmadağ Ziraat Odasının koordinatörlüğünde yapılan Çiftçi Buluşmasına Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, İş Bankası A.Ş. Ankara Bölge Müdürü Tolga Can, Bölge Müdür Yardımcıları Alp Kurugül ile Faruk Bağcı, Tarım Uzmanı Metin Yüksel Bölüm, Elmadağ Şube Müdürü Saadet Alagöz ve  Tarım Yetkilisi Ali Gülbitti ile Ziraat Odası Başkanı Şenol Küçükkurt , muhtarlar ve çiftçilerimizin katılımı ile gerçekleşti.

 

 

 

PROTOKOL İMZALANDI,

Türkiye İş Bankası Elmadağ Şube Müdürü Saadet Alagöz açılış konuşmasında İş Bankası olarak Tarım Bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için Tarım, Kurum ve Kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Ziraat Odası ile imzaladıkları Protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

 

 

ZAMANINDA VE HIZLI SONUÇ

İş Bankası Bölge Müdürü Tolga Can yaptığı konuşmada Bankamızın çiftçilere verdiği değeri vurguladı. Çiftçilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Bankamızın Tarıma yönelik saha kadrosu ve Şubemizin desteğinin zamanında ve hızlı sonuç alacağını vurguladı.

Ziraat Odası Başkanı Şenol Küçükkurt da imza töreni sonrası yaptığı açıklamada İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek İş Birliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

 

 

TARIM KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELER

Konuşmaların sonunda İş Bankası Tarım Uzmanı Metin Yüksel Bölüm, çiftçileri tarım konusunda bilgilendirmek üzere İş Bankası tarım ürünleri hakkında kısa bir sunum gerçekleştirmiştir. Çiftçilerimizin sorularını cevaplayan Metin Yüksel Bölüm, Elmadağlı çiftçiler ile böyle bir etkinlikte beraber olmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)