Elmadağın Sesi

Elmadağ Mezarlıklarında Bayram Temizliği Yapıldı.

Güncel
17.07.2021 - Elmadağın Sesi
Elmadağ Mezarlıklarında Bayram Temizliği Yapıldı.

Elmadağ Mezarlıklarında Bayram Temizliği Yapıldı

 

          Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi işbirliği ile İlçe’ de bulunan mezarlıklar Bayram öncesi bakıma alındı.

 

         Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ortak çalışması ile birlikte mezarlıklar içerisinde otların biçilmesi, yol düzenlemesi, parke, kilit taşı ve muslukların bakımı yapıldı. Yoğun bir tempoda gerçekleştirilen temizleme çalışmaları sadece şehir merkezinde değil, köylerde de yapıldı.

Elmadağ Bayram’a Hazır Girecek

 

          Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın ; “Mezarlıklar en kutsal yerlerimizdir. İlçemiz genelinde periyodik aralıklarla bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yaptığımız mezarlıklarımızın bayram öncesi temizliklerini titizlikle tamamladık. Vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde mezarlık ziyaretlerini yapacaklar. Nice bayramları sağlıkla, neşeyle, mutlulukla, hep birlikte kutlamayı diliyorum.” dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)