Elmadağın Sesi

Elmadağ Gençlerle Güzel

Güncel
16.02.2022 - Elmadağın Sesi
Elmadağ Gençlerle Güzel

ELMADAĞ GENÇLERLE GÜZEL

 

Elmadağ Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü tarafından, Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Elmadağ Gençlerini Dinliyor” konulu bir program düzenlendi.

Program kapsamında, Üniversitede okuyan gençlerle bir araya gelen Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Sevgili gençler, siz ve sizin fikirleriniz bizim için çok önemli. Sizleri dinliyor, sizlerden ilham alıyor, talep ve sorularınıza cevap veriyor, sorunları birlikte çözüyoruz. Sizler aldığınız eğitimlerle Ülkemizin ve Elmadağ’ımızın geleceğini daha da ileriye taşıyacak nesillersiniz. Bizler de bu bilinçle, yaptığımız hizmetlerimizle, projelerimizle sizler için yeni yaşam alanları oluşturarak daha modern, daha sosyal bir İlçe olma amacıyla projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. “dedi.

Başkan Aşkın: “Geleceğimizin mimarı geçlerimizi desteklemek, mutlu nesiller ve mutlu Elmadağ için hep birlikte projeler üretmeye, gençlerimizle bir arada olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)