Elmadağın Sesi

Elmadağ Belediyesinin Kaldırım Yapım Ve Yenileme Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Güncel
10.09.2021 - Elmadağın Sesi
Elmadağ Belediyesinin Kaldırım Yapım Ve Yenileme  Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Rahat ve güvenli yürüyüş için kaldırım çalışmaları devam ediyor

 

Elmadağ Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarıyla, yaya trafiğinde kolaylığı sağlayıp, yaşam kalitesini arttırıp,  vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde yürüyebilmesi amacıyla kaldırım yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

 

İlçenin dört bir yanında, yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını, vatandaşların ihtiyaçlarına ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm ürettiklerini belirten, Elmadağ Belediye Başkanı  Adem Barış Aşkın: “Alt yapısı tamamlanan alanlarda, daha rahat ulaşım koşulları sağlamak için kaldırım yenileme, bakım, onarım çalışmalarımızla, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak kalıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz.” dedi.

 

“Hizmetlerin verimliliğini ve devamlılığını sağlamalıyız”

 

Başkan Aşkın: “Adım adım her bir karışına hizmet ettiğimiz güzel İlçemizde ,göreve geldiğimiz günden bu yana, ihtiyaç duyulan alanlarda, daha rahat ulaşım koşulları sağlamak için 45.500 metre bordür taşı, 24.500 metrekare tretuvar kilit taşı  döşemesi yapılmıştır. Hizmetlerimizin verimliliğini ve devamlılığını sağlanmak için, kaldırım ve yol yapım onarım çalışmalarımız, İlçemizin ihtiyaç duyulan noktalarında devam edecek.” ifadesinde bulundu.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)