Elmadağın Sesi

Elmadağ Belediyesi Kültürel Ve Sanatsal Faaliyetlere Önem Veriyor

Güncel
27.03.2023 - Elmadağın Sesi
Elmadağ Belediyesi Kültürel Ve Sanatsal Faaliyetlere Önem Veriyor


 

Elmadağ Belediyesi, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak hizmete sunulan kurslarla değerli Elmadağlı vatandaşları birçok farklı alanda desteklemeye devam ediyor.

Yetişkin kursiyerlerden oluşan (THM) Türk Halk Müziği Koro kayıtlarının başladığını duyuran Elmadağ Belediyesi, başvuruların Kültür ve Sanat Merkezi ile ABB Gençlik ve Aile Yaşam Merkezine yapılabileceğini belirtti.

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Sosyal Belediyeciliği sadece sosyal yardım olarak görmüyor, sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal fayda odaklı, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri ön planda tutan modern belediyecilik anlayışı ile çalışıyoruz.” dedi.

Başkan Aşkın: “Belediyemiz bünyesindeki kültürel, sanatsal ve sportif kurslarımızla, 7’den 70’e Elmadağlı vatandaşlarımızın tüm sosyal alanlarda aktif, üretken ve başarılı bireyler olabilmelerini amaçlıyoruz. Sizler de kurslarımızda yer almak için Kültür Merkezi’mizden başvurunuzu yapabilir, kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.” dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)