Elmadağın Sesi

Elmadağ Belediyesi Aşure İkramında Bulundu.

Güncel
20.08.2021 - Elmadağın Sesi
Elmadağ Belediyesi Aşure İkramında Bulundu.

Elmadağ Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle İlçenin belirli bölgelerinde kurulan stantlarda vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

 

           İçerisinde bulunduğumuz Muharrem ayı, insanlık tarihini yakından ilgilendiren birçok önemli hadiseye tanıklık etmiştir diyerek, her yıl olduğu gibi bu senede Aşure ikramı geleneğini devam ettirdiklerini belirten Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: Bir kapta kardeşlik ikram etmektir Aşure. Birlik ve beraberliğimizin, paylaşma ve dayanışmanın simgesidir.”dedi.

               Başkan Aşkın: “Bugünler bizim toplum olarak birbirimize kaynaştığımız, komşunun komşuya, herkesin birbirine sevgisini saygısını gösterdiği ve bununda bir göstergesi olarak da aşure pişirip dağıttığı önemli bir gündür. Bunlar bizi bir arada tutan, bizi geçmişten geleceğe taşıyan önemli unsurlardır. Bu mübarek günün birlik ve beraberliğimizi artırması, bereketi beraberinde getirmesi dileğiyle Aşure Günümüz Mübarek olsun.” dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)