Elmadağın Sesi

Çiftçilerimizin Her Zaman Yanındayız.

Güncel
26.07.2022 - Elmadağın Sesi
Çiftçilerimizin Her Zaman Yanındayız.

ÇİFTÇİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

 

Elmadağ Belediye Meclisi toplandı, oy birliği ile çiftçilerimize destek de bizde varız dedi.

 

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın:” Torbalama, ilaç, yakıt, elektrik ve bakım gibi giderlerde yaşanan yüksek artış, Ülkemizde yaşanan ekonomik koşullar göz önünde bulundurularak, ilçemizdeki çiftçilerimize destek olmak amacıyla ÇKS belgesi mevcut olan ve ilçemiz sınırları içerisinde çiftçilik yapan tüm Çiftçi kardeşlerimize torbaları kendilerince karşılanmak şartıyla, işletmesi belediyemize ait olan Deliler Mahallesi'nde bulunan tohum eleme tesisinde tohum eleme işlemini, ücretsiz olarak uygulanmasına, tüm meclis üyelerimizin oy birliği ile karar verilmiştir.”dedi.

 

Başkan Aşkın: “Çiftçiye, üretime destek olmak için katkı sağlayan meclis üyelerimize teşekkür eder, alın teriyle üreten çiftçilerimize hayırlı, bereketli bir yıl dilerim.”dedi.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)