Elmadağın Sesi

Camiler Cuma Namazı Öncesi Dezenfekte Edildi.

Diğer
02.04.2021 - Elmadağın Sesi
Camiler Cuma Namazı Öncesi Dezenfekte Edildi.

CAMİLER CUMA NAMAZI ÖNCESİ DEZENFEKTE EDİLDİ

                  Coronavirüs salgınındaki vaka artışının son zamanlarda Ülke genelindeki ciddi oranda artışı nedeniyle Elmadağ Belediyesi tarafından dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir.

              Cuma namazı esnasında daha fazla vatandaş bir arada olduğu için, İlçe genelindeki tüm camilere, Belediye ekipleri tarafından, ilaçlama ve dezenfektan işlemleri gerçekleştirildi.

                  İlçedeki tüm ibadethanelerin düzenli olarak çevre temizliğini yapan belediye ekipleri, ilaçlama çalışmalarını da yaparak ibadethanelerin sterilizasyon işlemleri tamamladı.

“Sağlığınız için biz tedbirleri aldık, lütfen sizde önlemlerinizi alın”

              Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “İlçemizdeki tüm cami ve ibadethanelerimizin temizlik çalışmalarını sıklıkla yapıyoruz. Ardından ilaçlama çalışmalarımızı gerçekleştirerek camilerimizin dezenfeksiyon işlemlerini tamamlayarak hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıklı ve güvenli bir ortamda yerine getirmelerini sağlıyoruz" dedi.

                Başkan Aşkın: “Sağlığımız için biz tedbirleri aldık, lütfen sizde önlemlerinizi alın ki sevdiklerimizle güzel günlerde buluşabilelim.” İfadesinde bulundu.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)