Elmadağın Sesi

Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın Gazetemizi Ziyaret Etti..

Güncel
04.06.2022 - Elmadağın Sesi
Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın Gazetemizi Ziyaret Etti..

Belediye Başkanı Adem Barış AŞKIN Gazetemizi Ziyaret Etti.

“Bu sene 30.000 metrekare kaldırım yapacağız, bu hafta itibariyle her gün ortalama günlük 400 ton asfalt atıyoruz.”

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış AŞKIN, gazetemize ziyarete bulundu. Gazetemiz Sahibi Levent ŞİMŞEK ile görüşen Başkan AŞKIN, Basın kuruluşlarımızın, özgür, tarafsız, objektif bir şekilde görevlerini yerine getirirken, memleket menfaatlerini, kamu düzenini, toplumsal dinamikleri ve mesleğin gerektirdiği ahlaki değerleri göz ardı etmemeleri, sorumlu bir yayıncılık üstlenmeleri büyük önem taşımak olduğunu vurgulayarak “ Belediyemizin çalışmalarını tarafsız ve objektif olarak kamuoyuna aktardığınız için sizlere de teşekkür ederim”dedi.

AŞKIN, Belediyeciliğin gönül işi olduğunu söyleyerek, “gerek sivil toplum kuruluşları ve gerekse çeşitli ziyaretlerde yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri anlatmaya ve halkın görüş ve dileklerini alarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış AŞKIN " Son 2 yılda tüm dünya da olduğu gibi zor bir pandemi sürecinden geçtik. Bu yaz itibari ile iş tempomuzu giderek arttırıyoruz. Elmadağ'ımızın hak ettiği Belediye hizmetlerini alabilmesi için tüm Personelimizle yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

         Bu sene 30.000 metrekare kaldırım yapacağız, bu hafta itibariyle her gün ortalama günlük 400 ton asfalt atıyoruz. Alt yapısı biten ve eskiyen tüm yollarımızı ve kaldırımlarımızı tamamlayacağız. İlçemize yeni parklar yapıyoruz mevcutlarını da  tekrar elden geçiyoruz, alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz. Gücümüzü Sizlerden Aldık, Sizler İçin Çalışıyoruz.”dedi

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)