Elmadağın Sesi

Avrupalı Öğretmenler Teknoloji Eğitimleri İçin Ortaköyü Seçti.

Güncel
22.09.2021 - Elmadağın Sesi
Avrupalı Öğretmenler Teknoloji Eğitimleri İçin Ortaköyü Seçti.

AVRUPALI ÖĞRETMENLER TEKNOLOJİ EĞİTİMLERİ İÇİN ORTAKÖYÜ SEÇTİ.

Çek Cumhuriyetinin koordinatörlüğünde yürütülen ve Ortaköy 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ortağı olduğu 21. yüzyıl becerilerinin geliştirilmesine yönelik 2019-1-CZ01-KA229-061123 nolu Let´s go increase skills of 21st century (Hadi 21. yüzyılın becerilerini artıralım) isimli proje kapsamında Türkiye’de bulunan öğretmenler Ortaköy MTAL ROBORT kulübü eğitimlerini Ortaköy Köy Konağında aldılar.

Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Yunanistan ve İtalya’dan gelen öğretmenler çok beğendiklerini Ortaköy Köy Konağında bu eğitimi almaktan duydukları memnuniyeti paylaştılar. Murat SÜZGÜN, Ercan KÜÇÜKARSLAN, Ahmet Okan YAVUZ, Osman ÇIRAK tarafından verilen eğitime Ortaköy 80.Yıl MTAL Müdürü Yusuf YÖNDEM, Müdür Yardımcısı Tuğba SALUK, ve Ortaköy Mahallesi Muhtarı Fatih ŞİMŞEK eşlik ettiler.

Reklam Alanı (680x140)

Yorum Yaz

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi ve www.elmadaginsesi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Reklam Alanı (680x130)